آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

تعداد محصول

-
+

وزن محصول

قیمت ( تومان )
ناموجود

خرید آجیل شب یلدا

یکی از رسم های کهن ایرانیان شب یلدا یا همان شب چله میباشد که ایرانیان این شب را که آغاز زمستان میباشد جشن می گیرند و در این شب از تنقلات و میوه‌های مخصوص استفاده می کند یکی از تنقلات شب یلدا آجیل می باشد خرید آجیل شب یلدا که مخلوطی از آجیلهای شور و شیرین می‌باشد از سنتهای کهن ایرانیان است.

قیمت آجیل شب یلدا:

تمام قیمت ها در آجیل ابراهیم نژاد به روز میباشد در این صفحه میتوانید قیمت آجیل شب یلدا را مشاهده نمایید

خرید آنلاین آجیل شب یلدا:

سایت آجیل ابراهیم نژاد با داشتن تنوع بسیار بالا از آجیل، یکی از بهترین سایت های فروش آنلاین آجیل می باشد، که تنوع وسیعی از مرغوبترین انواع آجیل و خشکبار را برای خرید راحت در درسترس شما قرار می دهد. شما میتوانید به راحتی خرید آنلاین آجیل شب یلدا را در این صفحه داشته باشید.

ترکیبات آجیل شب یلدا:

ترکیبات آجیل شب یلدا عبارتند از: مغز پسته برشته که این بسیار دارای اهمیت است، مغز فندق، مغز بادام درختی، بادام هندی، مغز گردو، بلنچد(مغز زمینی پوست کنده)، که همگی برشته است وچیپس میوه استوایی، انجیر خشک، برگه زردآلو، کشمش و باسلوق گردویی

.
آجیل شب یلدا ترکیبی از آجیل های شور و شیرین می باشد، یکی از ویژگیهای آجیل طبع گرم آن است و در آغاز زمستان و شب یلدا از آجیل بخاطر گرمی آن استفاده می شود، در این شب خانواده ها به دیدن بزرگترها می روند و آن شب طولانی را در کنار بزرگترها با مصرف تنقلات به خصوص آجیل شب یلدا به سر می برند و آغاز زمستان را در کنار هم جشن می گیرند.

نظر خود را بنویسید