آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع


شکلات پشمکی

شکلات پشمکی از ترکیب آرد، شکر، روغن گیاهی، هل، وانیل و یا افزدودنیهای دیگر با روکش کاکائو و شیری در بسته بندیها و سایزهای مختلف میباشد.
دسته‌بندی شکلات پشمکی ابراهیم نژاد

قیمت و خرید شکلات پشمکی

قیمت شکلات پشمکی بستگی به ترکیب و مواد اولیه آن دارد مثلا دربعضی از شرکتهای شکلات سازی از مغز پسته و یا زعفران در ترکیب پشمک استفاده می‌کنند، که در قیمت شکلات تاثیر بسیار دارد. بهتر است هنگام خرید شکلات پشمکی به تاریخ تولید و انقضا شکلات دقت کنید زیرا تازه بودن پشمک بر کیفیت و طعم شکلات تاثیر بسیار دارد.
قیمت و خرید شکلات پشمکی ابراهیم نژاد

خواص شکلات پشمکی

در شکلات پشمکی از افزودنی‌هایی مانند هل، زنجبیل، کاکائو، مغز پسته، زعفران و.... استفاده می‌کنند. که بیشتر این افزودنی‌ها دارای طبع گرم می‌باشند و برای گوارش و معده مفید هستند. و نیز افزودنی‌هایی مانند پرتقال، توت فرنگی نیز دارای طبع سرد هستند که طرفداران خاص خودش را در بین گرم مزاجان دارد
خواص شکلات پشمکی دسته‌بندی شکلات پشمکی ابراهیم نژاد

انواع شکلات پشمکی

شکلات های پشمکی دارای تنوع بسیاری است که از آن جمله شکلات های پشمکی با روکش کاکائو، شکلات پشمکی با روکش شیر و شکلات های پشمکی با روکش و طعمهای زنجبیل، مغز پسته، پشمکی گزی، زعفرانی و شکلات های پشمکی با طعم انواع میوه ها از جمله توت فرنگی، پرتقال، طالبی، وانیل و غیره از آن جمله است.
انواع شکلات پشمکی ابراهیم نژاد

جالب است بدانید که….

اولین شکلات پشمکی با این شکل و ظاهر که داخل آن پشمک و روکش آن کاکائو و شیر یا طعمهای دیگر باشد متعلق به شرکت تولید شکلات حاج عبدالله در تبریز ایران می باشد و یا اگر اولین هم نباشد اولین شرکتی است که این شکلات را به وفور در بازار شکلات ایران پخش نمود و به مشتریان شکلات معرفی کرد و همچنان از همان ابتدا پرتقاضاترین شکلات پشمکی متعلق به شرکت حاج عبدالله است. شرکت های معروف و برند تولید شکلات پشمکی شرکت شکلات آدلین، مش مش، حیدربابا، حاج صمد، حاج یعقوب از مارکهای شناخته شده میباشند .

انواع شکلات پشمکی مجموعه ما

انواع شکلات پشمکی مجموعه ما عبارت است از شکلات پشمکی حاج عبدالله، شکلات پشمکی آیدین در چند طعم، شکلات پشمکی آدلین در چند طعم، شکلات گز پشمکی حاج عبدالله، شکلات زعفرانی با مغز پسته حاج عبدالله و شکلات پشمکی مخلوط حاج عبدالله

نظر خود را بنویسید