آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

قوانین ثبت نام و خرید از سایت

قوانین ثبت نام و یا خرید از سایت آجیل ابراهیم نژاد

نحوه و مقدار خرید:

خرید از سایت آجیل ابراهیم نژاد به دو صورت خرید جزئی و خرید کلی می باشد
حداقل مقدار خرید محصولات وزنی ۲۵۰ گرم می باشد و حداقل تعداد خرید محصولات بسته های یک بسته می باشد منوی انتخاب وزن ها مطابق عکس زیر است و این فقط برای سهولت انتخاب مشتری میباشد انتخاب نوع و میزان بسته بندی را به‌گونه‌ای انجام خواهیم داد که حمل آن راحت و بهتر باشد مثلاً مشتری دو تا ۲۵ کیلویی انتخاب نماید این فقط نشان دهنده انتخاب ۵۰ کیلو می باشد و ما آن را در بسته های کوچکتر برای راحتی کار و به وزن کلی ۵۰ کیلو برای مشتری ارسال می کنیم
منو وزن انتخابی

آماده سازی و پردازش سفارش مشتری :

آماده سازی آجیل خشکبار و شکلات و غیره در مجموعه آجیل فروشی ابراهیم نژاد یک تا سه روز کاری به طول می‌انجامد پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه اقدام به آماده سازی محصولات مشتری میکنیم واگر درهر مرحله جنس یا اجناس مورد نظر مشتری تامین نشد هزینه آن به مشتری عودت داده می شود. ونیز هرگونه اشتباه احتمالی محاسباتی در سایت در مرحله پردازش سفارش مشتری تصحیح و بر اساس مقدار درست آن محاسبه می شود.

ارسال آجیل خشکبار و شکلات ابراهیم نژاد به سراسر کشور

ارسال آجیل، خشکبار وشکلات به سراسر کشور از مجموعه آجیل ابراهیم نژاد با پست و نظایر آن می باشد

و از زمان ارسال(تحویل به پست) تا تحویل به مشتری سه تا هفت روز زمانبر است که بسته به مناطق مختلف ایران و نیز بسته به شرایط شلوغی اداره پست ممکن است برخی مواقع این زمان کم و یا زیاد شود.

ارسال کالا با وزن کم و نیز وزن های بیشتر و زیاد و کلی را به همه نقاط کشور خواهیم داشت اما باید دقت داشت که چون ارسال با پست و نظایر آن انجام می شود زمان رسیدن به مراکز استانها زودتر، شهرهای اطراف کمی زمانبرتر و روستاهای اطراف زمان بیشتری را خواهد برد

هزینه ارسال محصولات

ارسال کالا به سراسر کشور همه شهرها و و روستاها انجام می شود و هزینه ارسال وبسته بندی( هزینه بسته بندی حدودی محاسبه میشود) حدوداً بر اساس تعرفه های پستی و پیک درون شهری در سایت برای وزن های مختلف تعریف شده است و هزینه ارسال شامل تعرفه حدودی پستی با هزینه بسته بندی در سایت محاسبه می شود. با انتخاب هر کدام از روش های ارسال مانند پست پیشتاز و پیک درون شهر نیشابور بر اساس وزن محصول خریداری شده در آخرین مرحله خرید قبل از پرداخت مقدار هزینه ارسال، توسط سایت خودکار محاسبه و به مشتری عزیز نشان داده خواهد شد.و ارسال با تیپاکس نیز فعال است که به صورت پس کرایه و توسط مشتری باید تسویه حساب شود یعنی هزینه بسته‌بندی و ارسال با تیپاکس درمقصد، زمانی که مشتری محصول را تحویل می‌گیرد باید تسویه حساب نماید.
عزیزان خودتون تحقیق کنید که شهر مورد نظرتان تیپاکس دارد یا تیپاکس ندارد در سایت ما به صورت پیش فرض همه شهرها رو دارای تیپاکس فرض کرده‌ایم و چنانچه هزینه برای شما مهم است آن را نیز خودتان تحقیق کنید که بر اساس وزن چقدر می‌شود.

ارسال آجیل شب عید و شب یلدا:

ارسال آجیل و خشکبار از فروشگاه ابراهیم نژاد در زمان هایی از سال که خاص هستند مانند شب عید نوروز زمان بیشتری را نیاز دارد و باید به این نکته توجه داشت که منظور ما آجیل فروش ها از مثلاً شب عید حدود ۲۰ روز قبل از شب عید و ده روز پس از شب عید می باشد و در این زمان حداکثر ترافیک مشتری و سفارشات می باشد چه بسا ممکن است در زمان های نزدیک به شب عیدویاشب یلدا از دریافت سفارش به علت حجم زیاد سفارشات خودداری نماییم.

تحویل کالا به مشتری

زمان کوتاهی پس از تحویل محصول به مشتری عزیز پیام ارسال نظر و یا پیشنهاد برای مشتری ارسال خواهد شد، لطفاً در صورت تمایل با کلیک روی لینک این پیامک که بسیار راحت نیز می باشد نظر خود را به ما ارائه دهید و ما را یاری کنید این کار (نظر دادن) زمان بسیار کوتاهی می برد و بسیار برای عزیزان ساده سازی و راحت شده است.

شرایط مرجوعی کالا:

مرجوعی کالا فقط در صورتی مقدور است که کالا معیوب باشد و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا معیوب بودن کالا را به ما اطلاع دهید روش مرجوعی بدین طریق است که پس از مرجوع کردن کالا توسط مشتری به آدرس ما و بررسی آن توسط کارشناس ما ، وفقط درصورت تایید عیب آن توسط کارشناس مجموعه ابراهیم نژاد ، وجه آن برای مشتری عزیز تا حداکثر ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا توسط مجموعه ما واریز میشود. برخی محصولات مانند آجیلهای با افزودنی مانند گلپر ویاشکلات های جدید شرکت های شکلات که دارای طعم های متنوع مختلف است ممکن است این طعم ها برای مشتری عزیز نا آشنا باشد و حتی خوشایند ایشان نباشد و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد و قبل از خرید باید مشتری عزیز تحقیق لازم را به عمل بیاورد، امکان مرجوع کالا نخواهد بود

شرایط ارسال کالا به آدرس پستی مشتری:

ارسال کلیه کالاها یی که به سرتاسر ایران با پست و نظایر آن انجام می شود آدرسی که مشتریان عزیز در هنگام خرید و در سایت ثبت می‌کنند ارسال می شود و چنانچه هرگونه اشتباهی در آن باشد هزینه مجدد پستی و یا مسئولیت دیگر بر عهده خود عزیزان مشتری خواهد بود و لازم است عزیزان کمال دقت را داشته باشند که در شهرهای مانند مشهد که بیش از یک خیابان به یک نام نامگذاری شده است مثل خیابان بهار باید آدرس دقیق و همراه با کدپستی ثبت شود.

پیگیری کالای ارسالی

نحوه پیگیری مرسوله از سایت می باشد و پس از تحویل مرسوله به پست پیامک حاوی لینک پیگیری اداره پست برای مشتری از سایت ما ارسال می شود که از این پس پیگیری مرسوله با همین لینک و از سایت اداره پست میباشد( مشتری عزیز پس از دریافت پیامک تحویل به پست مرسوله، با کلیک روی لینک پیگیری مستقیماً به سایت اداره پست وارد شده و این کار برای عزیزان راحت سازی شده است و مرتباً پیگیری مرسوله خود را انجام دهید) واگر به هر دلیل پیامک پیگیری پستی به مشتری نرسیدبا ما.ارتباط بگیریدو پیگیری مرسوله از چت آنلاین و موارد تماس و ارتباط با ما نمیباشد.کاربرومشتری گرامی توجه فرمایید پس از ورود به سایت و ثبت نام و یا خرید از سایت شماره تلفن همراه و نام ومشخصات وآدرس شما ثبت میشود و در صورت لزوم در بعضی مواقع برای اطلاع رسانی پیامکی وغیره... از طریق فروشگاه به شما از آنها استفاده می شود.

نکته۱:
هرگونه اشتباه محاسباتی در سایت برگشت پذیر است و حتی پس از خرید نهایی اصلاح می شود

نکته۲:
به علت نوسانات بازار و یا اتمام موجودی و یا خرید جدید ممکن است در موارد بسیار نادر تغییراتی در قیمت ها حاصل شود و این تغییرات در سایت انجام نشده باشد بدیهی است که محصول با قیمت جدید محاسبه می شود و این ممکن است شامل کاهش قیمت هم باشد.

پذیرش قوانین و شرایط سایت

وقتی به عنوان کاربر در سایت ثبت نام میکنیدو یا به عنوان مشتری از سایت خرید میکنید به معنای این است که تمام شرایط و قوانین ما راکه دراین صفحه هست پذیرفته اید و به ما اجازه ارسال پیامک را میدهید.

لحظه های شاد شاد

با آجیل ابراهیم نژاد