در حال بارگذاری ...
آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

آجیلخرید آجیل

 امروزه خرید آجیل با توجه به شبکه های اجتماعی و  پیشرفتهای زیادی که در تکنولوژی و فضای مجازی ایجاد شده است بسیار راحت است 

 فیلم آجیل ابراهیم نژاد

دیگر نیازی به بیرون رفتن از منزل و یا محل کار برای خرید آجیل، نیست. ضمن اینکه فروشگاه‌های مجازی تنوع بسیاری از محصولات خودرا در معرض دید بازدیدکنندگان  قرار داده اند و با امکان ارتباط آنلاین، دراغلب فروشگاههای آنلاین آجیل و خشکبار امکان مشاوره و دریافت پاسخ سوالات مشتریان  بیش از گذشته فراهم است و برای هر گونه خرید آجیل اعم از خرید آجیل کلی و یا جزئی می توان به راحتی با سیاحتی در سایتهای مختلف به نتیجه دلخواه برای خرید انواع آجیل رسید. 

ebrahimnezhad-nuts

آجیل ابراهیم‌نژاد

 

انواع آجیل مرغوب ایرانی طرفداران بسیاری درایران وجهان دارد.

از سالهای دور کیفیت آجیل درجه یک ایرانی و طعم بی نظیر و خواص پرشماری که دارد همراه باتنوع بسیار ، شغل صادرات آجیل رادرایران ، رونق بخشیده است. وایران از مهمترین صادرکنندکان آجیل درجهان است واز رقیبان اصلی تولید آجیل باکیفیت ومرغوب در جهان است.

بازار آجیل بسیاری از کشورهای اطراف ایران حوزه خلیج فارس مدتهاست دراختیار تجار ایرانیست ودراین مسیر گاهی نوساناتی بوده ، اما همچنان آجیل ایرانی وطعم آجیل ایران ، پر طرفدارترین ، آجیل، دربین کشورهای عربیست.

همچنین در داخل ایران نیز به دلیل  فرهنگی‌‌‌‌‌‌‌ازجمله بسیار بودن مراسمهای شاد مانند عید نوروز،آجیل از جمله مهمترین و پر تقاضاترین مواد غذایی ، پر خاصیت، وازمحبوبترین و پرطرفدارترین تنقلات برای کودکان، بزرگسالان وحتی افراد مسن  است‌.

جهت آشنایی کامل با انواع آجیل مرغوب و درجه یک، ، راههای خرید آنلاین آجیل ، و سایر اطلاعات تکمیلی همراه فروشگاه آجیل ابراهیم‌نژاد باشید.

آجیل چیست

اجیل ترکیب برخی از مغز دانه ها ومغزمیوه ویا دانه خشک شده برخی محصولات کشاورزی که طی فرآیندی به محصول  قابل مصرف به صورت آسان درمی آید و برخی آجیل ها نیز به همان صورت خام پس از برداشت محصول قابل مصرف برای انسان می باشند مانند پسته خام

انواع آجیل

آجیلها‌، باتوجه به سلایق و مدلهای متنوع ونیز ذائقه های متفاوت ،  ترکیب میشوندوطعمها  ورقمهای مختلف آجیل‌ را با نام های متفاوت تشکیل می دهند.

بطور کلی آجیل به دودسته خام وبرشته تقسیم می شود. 

طعم وکیفیت آجیل

 ارائه آجیل تازه از ضرورت های اولیه یک آجیل فروشی، است علاوه بر آن آجیل با کیفیت و مرغوب باید از لحاظ طعم بسیار دلپذیر و جذاب باشد. 

 در این صفحه عکس ها ی واقعی انواع آجیل را از جمله در عکس زیر عکس آجیل صادراتی فروشگاه را مشاهده می کنید

 آجیل صادراتی

یک آجیل مخصوص صادرات باید به گونه‌ای باشد که در کشور های دیگر قابل رقابت با آجیل سایر کشورها باشد و خوشبختانه در زمینه آجیل صادراتی، ایران، با توجه به قدمت صنعت پخت و پز آجیل و تجربه  بزرگان این کار و فناوری و علم و تکنولوژی جدید در زمینه پخت و پز  با روش های نوین و مدرن کنونی، ترکیبی از تجربه و علم  شده که حاصل آن محصول بسیار با کیفیت در سطح دنیا از ایران ارائه می شود و ایران در زمینه صادرات آجیل به کشورهای دیگر از برترین کشورهای دنیاست و به عقیده بسیاری شاید برترین کشور باشد. 

 آجیل لوکس

 آجیل لوکس فروشگاه که از آجیل های بسیار پرطرفدار است شامل مخلوطی است فندق بادام هندی پسته و کدو گوشتی که همگی برشته و مرغوب هستند می باشد(عکس زیر آجیل لوکس) 

آجیل شب عید

آجیل شب  یلدا (چله) 

 از مراسم قدیمی  ومهم که درفرهنگ زندگی ما ایرانیان وبرخی کشورهای همسایه نهادینه شده ،  عید نوروز‌، و شب یلدا‌ست ، وبرهمین اساس چون اجیل ، سنبل مراسم خاص وشاد است آجیل شب عید وآجیل شب یلدا ، آجیلهاییست که دراین ایام مصرف وبه همین نام از آنها یاد می شود.

 نوعی آجیل که در شب یلدا توسط خانواده داماد برای خانواده عروس همراه با لوازم دیگر به عنوان هدیه برده می شود شب چله ای (گی) نام دارد و این مراسم با توجه به تجربه ماآجیل فروش ها از چند شب قبل از شب چله تا چندشب بعد از شب چله ادامه دارد یعنی این که یکی از شب های یاد شده را بر حسب شرایط برای بردن آجیل شب چله و شب چلگی انتخاب می کنند. 

آجیل درچهارشنبه سوری و دیگر جشنها یا حتی مراسم مذهبی مورد استفاده قرار میگیرد؛ البته برای هرکدام از این مراسم ترکیب خاصی از آجیل مانند آجیل مشکل گشا‌، آجیل شیرین یا آجیل شور و... استفاده میشود. که البته هرنوع آجیل بایدتازه و خوش طعم باشد.

 آجیل ممتاز

 از نمونه های دیگر آجیل پرفروش خصوصاً در شب های عید درفروشگاه اجیل ابراهیمنژاد می توان به آجیل ممتاز اشاره کرد که ترکیبات آن در عکس زیر قابل مشاهده است و از لحاظ طعم و کیفیت عالیست ودرپایینتربه آن می پردازیم. 

 

آجیل ممتاز ابراهیم نژاد

آجیل مشکل گشا

  در گذشته مردم ایران بر اساس اعتقادات مذهبی که داشته اند برای گرفتن حاجت خود اقدام به هدیه دادن آجیلی به نام آجیل مشکل گشا به مردم می کردند  و معمولاً از انرژی دعای شخص هدیه گیرنده و سایر مصرف کنندگان این آجیل برخوردار می شدند و حاجت روایی آنها انجام شده از همان زمان ها آجیل مشکل گشا مرسوم شده و ترکیب آن ترکیب اصلی این نوع آجیل پر طرفدار در سایت در صفحه خودش مشخص است به مرور زمان افزودنی هایی به  آجیل مشکل گشا اضافه شده است از جمله می‌توان به آن شکلات ریز، مویز و غیره را اضافه کرد. 

با توجه به مطلب فوق و اهمیت هدیه دادن به دیگران و انرژی دریافتی از آنها و شاید بسیار برکات دیگر، چنانچه قصد دادن هدیه آجیل به دیگران را داشتید می توانیداز پک آجیل یا از بسته های هدیه آجیل استفاده نمایید. 

آجیل شیرین و آجیل مشکل گشا ابراهیم‌نژاد

 آجیل شیرین

 آجیل شیرین که در عکس مشاهده می شود که شامل چهار نوع مغز بادام درختی،مغز فندق،مغز پسته، بادا هندی خام که همه خام هستند به همراه کشمش ومغز گردو می باشد. از آنجایی که موادتشکیل دهنده  آجیل  بسیار‌،گوناگون هستند، دسته ای از پرفروش‌ترین آجیل‌ها شامل: پسته، فندق،مغز بادام‌درختی، مغز انواع تخمه، بادام هندی،تخمه جابانی(تخمه جاپانی) ، تخمه کدو، گردو، نخود چی و... . می شود که این تنوع را میتوان یکی دیگر از دلایل محبوبیت آجیل دانست. 

انواع آجیل مرغوب وباکیفیت

آجیلها موادی سرشار از ویتامینها، املاح و مواد مغذی مورد نیاز بدن هستند که در صورت استفاده به مقدار  مناسب، همیشه  مفید واقع میشوند. اما کیفیت آجیل نیز  از اهمیت ویژه ای برخوردار  میباشد؛ به صورت خلاصه میتوان گفت آجیل مرغوب آجیلیست که در شرایط مناسب تهیه، تولید و نگهدار ی میشودواز نظر ما باید حتما خوش طعم  هم باشد‌.

فروشگاه اینترنتی آجیل ابراهیم نژاد تضمین میکند که در صورت خرید آنلاین آجیل‌، یا هرمحصولی از این فروشگاه آجیل‌اعلا و با کیفیت ونیز محصول تازه ‌، در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

از انواع آجیل های پرطرفدار میتوان به آجیل چهار مغز و نیز آجیل ۵ (پنجمغز و به مقدار کمتر آجیل هفت مغز اشاره کرد در این قسمت تعدادی از آجیل های مورد توجه مشتریان فروشگاه آجیل ابراهیم‌نژاد را از آجیل های مخلوط، بیان میکنیم.

 آجیل سفارشی

 آجیل سفارشی فروشگاه شامل فندق اعلا، بادام هندی اعلا و پسته ممتاز می باشد این نوع آجیل از آجیل های بسیار پرطرفدار است. 

خرید آجیل ممتاز و خرید آجیل سفارشی ابراهیم‌نژاد

آجیل ممتاز 

آجیل ممتاز فروشگاه شامل بادام هندی، پسته، فندق، تخمه کدو و تخمه ژاپنی میباشد، که همگی از نوع آجیل تازه ومرغوب و برشته تهیه شده است. 

 عکس های فوق واقعی از آجیل سفارشی و آجیل ممتاز فروشگاه ابراهیم‌نژاد می باشد. 

 

خریداینترنتی آجیل از فروشگاه آنلاین ابراهیم نژاد

انواع آجیل مخصوص صادرات، آجیل تازه،آجیل شور،آجیل خام ، آجیل شیرین‌،آجیل شب یلدا‌‌ ،‌ آجیل شب عید ، وتهیه وارسال این آجیلها باسفارش مشتری ازکارهای مجموعه ماست‌.

ومشخصا آجیل سفارشی ،آجیل ممتاز ،آجیل اقتصادی ،آجیل مشگل گشا ،آجیل عربی‌،آجیل رژیمی ،آجیل صادراتی ،آجیل  شب یلدا‌، تهیه آجیل شب عید وبسیاری  دیگر ...

 قیمت آجیل

 قیمت آجیل در فروشگاه آجیل ابراهیم نژاد همواره به روز است و قیمت انواع آجیل های مخلوط از جمله قیمت آجیل چهار مغز و آجیل مخلوط پنج مغز و قیمت آجیل های مخلوط شور و خام را دردسته بندی آجیل های مخلوط فروشگاه آجیل ابراهیم نژادملاحظه نمایید

 

خرید آجیل کلی از آجیل ابراهیم نژاد آجیل مدیران

 تهیه آجیل برای مدیران شرکتها، مالکان کارخانجات و مدیرعامل های شرکت ها و کارخانه های خصوصی و دولتی از کارهای مجموعه ماست. و از آنجا که زمان برای این عزیزان بسیار ارزشمند است و حتی اغلب این دوستان فرصت خرید حضوری ندارند و بر اساس تجربه، ذائقه بسیاری از این عزیزان را در سال‌های طولانی میدانیم،  پگ محبوب ومورد توجه، آجیل مدیران وکارخانه داران رااینجا ببینید

آجیل مدیران

باتوجه به تجربه بیش از بیست ساله ما در تهیه وفروش انواع آجیل ،‌ وذائقه مشتریان عزیز ،باتوجه به شغل عزیزان بهترین آجیل رابا ارزانترین قیمت برای مشتریان ارسال خواهیم کردضمن اینکه روشهای ارسال آجیل به سراسرکشور‌ ، بسته به میزان بار متفاوت است وارسال آجیل باپست از رایجترین روشهاست .

-------------------------------------------------------------------------

 ویدیو آجیل چهار مغز برشته با پخت تنوری را مشاهده نمایید

نظر خود را بنویسید

 کپی برداری از عکسهاو سایر مطالب سایت جهت مصارف تجاری ممنوع است

 آجیل ابراهیم‌نژاد   شعبه دیگری ندارد

 آدرس ما :   نیشابور

  روبروی امام   خمینی ۲۶