آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع


قیمت و خرید شکلات قهوه

دسته‌بندی شکلات قهوه ابراهیم نژاد
بسته‌بندی‌های شیک و قیمت مناسب شکلات قهوه باعث شده تا شکلات قهوه طرفداران زیادی را داشته باشد. شما می‌توانید با خرید شکلات قهوه از تمام خاصیت‌های قهوه بهره ببرید چون شکلات‌های قهوه دارای میزان قابل توجهی از قهوه است. شکلات قهوه ازبرندهای معتبرایرانی با درجه کیفیت های مختلف ونیز بسته بندیهای متنوع و قیمت مناسب زیادی موجوداست‌. شکلات قهوه‌ای در مجموعه ما عبارت است از شکلات ناپولیتن قهوه قافلانکوه، شکلات قهوه آنیش، شکلات قهوه ۴ گرمی دو سر پرس قافلانکوه و…
قیمت و خرید شکلات قهوه ابراهیم نژاد

شکلات قهوه

مروزه قهوه یکی از اصلی ترین محصولات اقتصادی کشورهای جهان محسوب می شود بیش از یکصد میلیون نفر در سرتاسر جهان در کشورهای درحال توسعه زندگیشان به تجارت قهوه وابسته است. و شکلات قهوه هم جزئی از این تجارت محسوب میشود.

قهوه

قهوه یکی از پر مصرف ترین نوشیدنیها در سطح جهان محسوب می‌شود محققان معتقدند منشا قهوه به شمال شرقی اتیوپی بازمیگردد و این گیاه برای اولین بار در این منطقه رشد کرده است قدیمی ترین شواهد استفاده از نوشیدنی قهوه به قرن پانزدهم میلادی و به کشور یمن بازمی‌گردد .
قهوه

داستان قهوه

و داستانی جالب درباره اولین بار استفاده از قهوه به شرح زیر در جهان وجود دارد: چوپانی در جنوب غربی اتیوپی مشغول چرای دام های خود بود که دید بزی ازگله از میوه درختی که دارای گل های سفید و میوه های قرمز است مشغول خوردن میباشد و این بز تا شب انرژی زیادی داشته مشغول جست و خیز می باشد چوپان به راهبان نزدیک آن منطقه قضیه را شرح داده و راهبان نیز میوه را برای بیدار ماندن و نیایش و مصرف کردند.
داستان قهوه

خواص و نکات درمانی قهوه

مطالعات نشان داده است مصرف قهوه از بروز سرطان پروستات در مردان پیگیری می‌کند قهوه خطر بروز و ابتلا به بیماری آلزایمر، پارکینسون ، قلب، دیابت نوع دوم ، سیروز کبدی و نقرس را کاهش می‌دهد. تجمع بیش از حد آهن در بدن سرطان زا بوده و سبب بروز سیروز کبدی می‌شود به همین علت مصرف قهوه سبب دفع آهن اضافی بدن و جلوگیری از بروز سیروز کبدی می شود طبق بررسی‌های انجام شده در آمریکا مشخص شده است بو کردن قهوه یا پودر آن سبب بازیابی گیرنده های بویایی میشود به همین علت هنگام خرید عطر توصیه می‌شود برای بازیابی حس بویایی خود قهوه را بو کنید همچنین مطالعات نشان داده است مصرف قهوه سبب کاهش بروز سرطان بخصوص سرطان های حنجره، کبد، مغز و روده بزرگ میشود.
خواص و نکات درمانی قهوه

قهوه وبانوان

مطالعات نشان داده است مصرف قهوه در بانوان می‌تواند خطر مرگ و میر را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

ابوعلی سینا پزشک ایرانی حدود هزار سال پیش از قهوه برای درمان بیماران افسرده بهره می برد است و معتقد بوده قهوه گیاه دارویی است.

درقهوه ماده‌ای به نام تریگلوفین است که این ماده در قهوه سبب ایجاد طعم و عطری تلخ میشود این ماده خاصیت ضد باکتریایی و ضد چسبندگی داشته به همین علت مصرف قهوه سبب کاهش بروز پوسیدگی در دندان‌ها می‌شود.
قهوه و بانوان

منبع: خواص آجیل ها و خشکبار نویسندگان: دکتر محمد مهدی امیری خوریه دکتر سید آرمان الموتی دکتر مرجان مراد سلطان با تشکر ویژه ازجناب دکتر امیری خوریه

نظر خود را بنویسید