آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

شکلات کاکائو (توضیحات)قیمت و خرید شکلات کاکائو

دسته بندی شکلات کاکائو ابراهیم نژاد
با پیشرفت علم وتکنولوژی امروزه شاهد تولید شکلات های جدید در بسته بندی های متفاوت در طرح و رنگ و طعم بسیار متفاوت می باشیم. اما همچنان شکلات کاکائو جزو محبوبترین و پرطرفدارترین شکلاتها می باشد. قیمت شکلات کاکائو نسبت به میزان کاکائویی به کار رفته در شکلات متفاوت است. تنوع بسیار بالای شکلات کاکائو، انتخاب شکلات مورد نظر را برای خرید شکلات کاکائو مشکل کرده است، با خرید آنلاین شکلات کاکائو از مجموعه شکلات ابراهیم نژاد می توانید انواع شکلات های کاکائویی را به مقدار کم خریداری کرده و باهم مقایسه کرده و از طعم و مزه آن لذت ببرید.
قیمت و خرید شکلات کاکائو مجموعه شکلات ابراهیم نژاد

خواص شکلات کاکائو

کاکائو دارای پروتئین و مواد معدنی و کافئین می باشد مواد معدنی موجود در کاکائو سبب کاهش بروز سکته های مغزی و قلبی، سرطان و دیابت در بدن انسان میشود. همچنین محققان معتقدند دانه های کاکائو به علت داشتن ترکیبی با نام کوکوهیل سبب کاهش مدت التیام زخم های بدن شده و از بروز چین و چروک در پوست و زخم معده پیشگیری می کند.

شکلات کاکائو و افزایش شادابی

مصرف کاکائو سبب کاهش غم و افزایش شادابی شده و بر روی خلق و خو تاثیر مثبتی دارد.باید توجه داشت که میزان کاکائوی استفاده شده در شکلات ها متفاوت می باشد شکلات های تیره درصد بالایی از کاکائو دارند.

انواع شکلات کاکائو

برای طعم دادن به شکلات کاکائو، شیر، عسل، انواع اسانس های میوه و مغزیجات را به آن اضافه می‌کنند. بنابراین از نظر نوع، شکلات کاکائو طیف وسیعی را در بر می گیرد انواع شکلات کاکائویی شیری، مغزدار، شکلات کاکائو با طعم میوه، شکلات کاکائو کارامل.شکلات کاکائو با مغز های آجیلی از انواع شکلات کاکائویی هستند

منبع: خواص آجیل ها و خشکبار نویسندگان: دکتر محمد مهدی امیری خوریه دکتر سید آرمان الموتی دکتر مرجان مراد سلطان و مقدمه بابک عباسی با تشکر ویژه ازجناب دکتر امیری خوریه

نظر خود را بنویسید