آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

مغز بادام زمینی (توضیحات)خرید مغز بادام زمینی

محققان معتقدند منشاء بادام‌زمینی‌، در آمریکای جنوبی (برزیل و پرو) بوده است دریانوردان اسپانیایی با انتقال این گیاه به اسپانیا سبب گسترش این گیاه در سراسر جهان شده اند.

تولیدبادام زمینی

بزرگترین کشور تولید کننده بادام زمینی هند است و پس از آن کشورهای چین نیجریه و آمریکا قرار دارد در زبان هندی به بادام زمینی بادام چینی میگویند.

خواص بادام زمینی

 بادام زمینی منبع بسیار خوبی از چربیهای غیر اشباع است بادام زمینی سبب بهبود کارایی قلب می شود و میتواند تا ۲۱ میزان از بروز حملات قلبی را کاهش دهد. بادام زمینی‌، از منابع خوب ویتامین E نیاسین فولاد پروتئین و منگنز است.

بادام زمینی وبانوان

 تحقیقات نشان میدهد مصرف آجیل ها و به خصوص بادام زمینی در بانوان سبب افزایش طول عمر و کاهش بروز بیماری‌ها می‌شود.

بادام زمینی وسلامتی

 بادام زمینی منبع خوبی از فیبر است و باعث بهبود عملکرد روده شده و به هضم غذا کمک میکند مصرف مداوم بادام زمینی در رژیم غذایی از بروز سرطان روده بزرگ و تشکیل سنگهای صفراوی در بدن پیشگیری می کند ویتامین دی موجود در بادام زمینی در ارتقاء سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها موثر است.

بادام‌زمینی وورزشکاران

بادام زمینی‌؛ به افرادی که ورزشکار هستند و یا دچار ضعف می‌شوند  توصیه می شود زیرا بادام زمینی منبعی غنی از پروتئین است و مصرف آن سبب تقویت بدن میشود.

خریدآنلاین مغز بادام زمینی وبادام زمینی باپوست( غلافدار)

دراین دسته بندی تنوعی از بادام زمینی برشته وخام رادرانواع ایرانی وخارجی مشاهده میکنیدوبرای تهیه  وخریدآنلاین بادام زمینی با توجه به بودجه موردنظر باید توجه داشت، طعم وکیفیت بادام زمینی باپوست ونیز مغز بادام زمینی متفاوت است، وحتی یک نوع مغز بادام زمینی باپختهای مختلف، طعم متموع پیدامیکند.

قیمت بادام زمینی

قیمت بادام زمینی همواره درسایت فروشگاه ابراهیم نژاد به روز است وبرای خرید بهترین بادام زمینی موردنظر می توانید به قسمت تک تک محصولات رفته وبا مقایسه مشخصات هریک ،بادام زمینی ویامغز بادام زمینی موردنظرخودرا خریداری نمایید.

نظر خود را بنویسید