آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

مغز بادام زمینی (توضیحات)قیمت و خرید بادام زمینی

در اوایل قرن نوزدهم دستگاه برداشت و تمیز کردن بادام زمینی اختراع شد و این امر سبب گسترش کشت و مصرف بادام زمینی شد. امروزه بزرگترین کشور تولید کننده بادام زمینی هند است، و خرید بادام زمینی و مصرف آن گسترش جهانی پیدا کرده است. قیمت بادام زمینی بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. بدیهی است که در میان مغزهای زمینی مغز زمینی آستانه ایران جزء مرغوب ترین و با کیفیت ترین مغزهای زمینی می باشد. خرید آنلاین بادام زمینی از مجموعه آجیل ابراهیم نژاد این امکان را به شما میدهد تا انواع بادام زمینی را باهم مقایسه کرده و خریدی راحت و مطمئن انجام دهید.
قیمت و خرید محصولات بادام زمینی

خواص بادام زمینی

بادام زمینی منبع بسیار خوبی از چربیهای غیر اشباع است بادام زمینی سبب بهبود کارایی قلب می شود و میتواند تا ۲۱ میزان از بروز حملات قلبی را کاهش دهد. بادام زمینی‌، از منابع خوب ویتامین E نیاسین فولاد پروتئین و منگنز است.
خواص بادام زمینی

بادام زمینی وبانوان

تحقیقات نشان میدهد مصرف آجیل ها و به خصوص بادام زمینی در بانوان سبب افزایش طول عمر و کاهش بروز بیماری‌ها می‌شود.
بادام زمینی و بانوان

بادام زمینی وسلامتی

بادام زمینی منبع خوبی از فیبر است و باعث بهبود عملکرد روده شده و به هضم غذا کمک میکند مصرف مداوم بادام زمینی در رژیم غذایی از بروز سرطان روده بزرگ و تشکیل سنگهای صفراوی در بدن پیشگیری می کند ویتامین دی موجود در بادام زمینی در ارتقاء سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها موثر است.
از پرفروش ترین بادام زمینی های سایت مغز بادام زمینی با پخت تنوری میباشد

بادام‌ زمینی وورزشکاران

بادام زمینی‌؛ به افرادی که ورزشکار هستند و یا دچار ضعف می‌شوند توصیه می شود زیرا بادام زمینی منبعی غنی از پروتئین است و مصرف آن سبب تقویت بدن میشود.
مغز بادام زمینی و ورزشکاران

انواع بادام زمینی

بادام زمینی به انواع مختلف خارجی و ایرانی تقسیم می شود به هر کدام دارای چند نوع بادام زمینی با پوست و مغز بادام زمینی می باشد.
بادام زمینی آستانه ایرانی نسبت به نوع خارجی آن درشت تر و با کیفیت تر و خوش طعم تر می باشد.

منبع: خواص آجیل ها و خشکبار نویسندگان: دکتر محمد مهدی امیری خوریه دکتر سید آرمان الموتی دکتر مرجان مراد سلطان و مقدمه بابک عباسی با تشکر ویژه ازجناب دکتر امیری خوریه

نظر خود را بنویسید