آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

تعداد محصول

-
+

وزن محصول

قیمت ( تومان )
ناموجود

قیمت و خرید آجیل مخصوص:

خرید آجیل مخصوص:

خرید آجیل مخصوص ، آجیل مخلوطی که از بهترین و مرغوبترین آجیلها تهیه شده و بخاطر وجود پسته و بادام فراوان، آجیل مخصوص یکی از لاکچریترین آجیلهای مخلوط میباشد که در مراسمات شب عید و شب یلدا مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت آجیل مخصوص:

تمام قیمت ها در آجیل ابراهیم نژاد به روز میباشد در این صفحه میتوانید قیمت آجیل مخصوص را مشاهده نمایید.

خرید آنلاین آجیل مخصوص:

سایت آجیل ابراهیم نژاد با داشتن تنوع بسیار بالا از آجیل، یکی از بهترین سایت های فروش آنلاین آجیل مخلوط می باشد، که تنوع وسیعی از آجیلهای مخلوط را برای خرید راحت در درسترس شما قرار می دهد. شما میتوانید در این صفحه خرید آنلاین آجیل مخصوص را به راحتی انجام دهید.

ترکیبات آجیل مخصوص:

ترکیبات آجیل مخصوص عبارتند از: پسته، بادام هندی، فندق، مغز بادام درختی، تخمه کدو و تخمه ژاپنی، که همه از مرغوبترین نوع می‌باشند. میزان پسته و بادام هندی در این مخلوط چشمگیر است، آجیل مخصوص یکی از مرغوبترین و لاکچریترین آجیل‌های مخلوط سایت ما می‌باشد، که برای مراسمات شب عید و شب یلدا استفاده میشود. آجیل مخصوص منبعی غنی از انواع ویتامین ها می‌باشد پسته موجود در آن سرشار از ویتامین B6 است، این ویتامین نقش اساسی در ساخت هموگلوبین خون دارد و مصرف آن سبب افزایش مقدار حمل اکسیژن در جریان خون میشود. یک سیستم ایمنی سالم نیاز به مصرف کافی از ویتامین B6 دارد که مصرف پسته در رژیم غذایی روزانه این نیاز را به طور کامل تأمین میکند و از بدن در برابر بروز عفونت محافظت می کند. پسته منبعی غنی از پروتئین محسوب می شود مصرف آجیل مخصوص به ورزشکاران توصیه می شود زیرا طبق مطالعات انجام شده، مشخص شده است مصرف پروتئین کافی در رژیم غذایی ورزشکاران میزان کوفتگی و درد را پس از تمرینات ورزشی به شدت کاهش میدهد.

منبع: خواص آجیل ها و خشکبار نویسندگان: دکتر محمد مهدی امیری خوریه دکتر سید آرمان الموتی دکتر مرجان مراد سلطان و مقدمه بابک عباسی با تشکر ویژه ازجناب دکتر امیری خوریه

نظر خود را بنویسید