آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع


قیمت و خریدانواع گردو، مغز گردو و بادام سنگی

تنوعی از انواع گردو مغز گردو، مغز گردو، بادام که به آن بادام سنگی نیز می گویند در فروشگاه خشکبار ابراهیم نژاد موجود است با مقایسه هر یک از این محصولات و مشاهده قیمت آنها می توانید برای خرید هر یک از محصولات گردو و بادام به صورت با هم و یا جداگانه اقدام به خرید از سایت نمایید.
قیمت و خرید محصولات گردو و بادام سنگی ابراهیم نژاد

قیمت و خرید گردو

منشا درخت گردو از هند و نواحی اطراف دریای خزر است به همین علت به گردوی پارسی یا ایرانی نامگذاری شده است. در قرن چهارم پیش از میلاد، رومی ها گردو را به بسیاری از اروپاییان معرفی کردند که از آن زمان تاکنون در این کشورها درخت گردو کشت می‌شود‌. بیشترین خرید گردو از کشورهای چین، آمریکا و ایران می باشد. قیمت گردو بسته به پوست نازک یا ضخیم آن و مرغوبیت مغز و سفیدی آن متغیر می باشد. در طول تاریخ از گردو استفاده های مختلفی می‌کردند که عبارت است از:غذا ،‌ دارو، برای ساختن خانه و رنگ از پوستهای گردو و روغن چراغ ... با خرید آنلاین گردو از مجموعه آجیل ابراهیم نژاد طعم و مزه گردوی اصیل ایرانی را تجربه کنید.
قیمت و خرید انواع گردو ابراهیم نژاد

نکات درمانی و ویتامینهای مهم گردو

گردو بهترین منبع منگنز و مس می‌باشد در گردو منیزیم و فسفر وجود دارد .همچنین روی آهن کلسیم وسلنیوم نیز موجود است‌. گردو حاوی ویتامین‌های B1‌ ,وB6 وB5 می باشد. همچنین در گردو ویتامین های B3 وE و B2 موجود است. کالری گردو خیلی بالا می باشد. گردو دارای فیبر می باشد و اگر میخواهید خواب آرامی داشته باشید برای شام سالاد سبزیجات به همراه گردو میل کنید. در بین آجیل ها آنتی اکسیدان گردو از همه بیشتر میباشد دو عدد گردو موجب افزایش اسید چرب ضروری امگا ۳ می گردد.
خواص انواع محصولات گردو ابراهیم نژاد

گردو و کلسترول

چربی های گردو از نوع چربی های غیراشباع و مفید برای سلامت قلب می باشد..این نوع چربی پایین آورنده کلسترول بد(LDL) و افزایش دهنده کلسترول خوب(HDL) می باشد. و از گردو های مرغوب دنیا گردوی ایران است و از جمله آن گردو ایرانی که در دسترس شما قرار دارد

مصرف گردو در مردان

در مطالعاتی که انجام شده است مشخص شده ویتامین E در گردو آلفا توکوفرول نیست بلکه ویتامین E آن به صورت گاما توکوفرول است این شکل از ویتامین E به حفاظت بهتر و بیشتر قلب در مردان منجر می‌شود.
مصرف گردو در مردها

مصرف گردو در کودکان

کودکانی که مقدار امگا ۳ در برنامه غذایی شان کم است ، اختلالاتی مانند پیش‌فعالی یا هایپر اکتیو ای ،مشکلات رفتاری، کج خلقی و مشکلات خواب در آنها زیاد است به همین علت بهتر است گردو را در برنامه غذایی روزانه کودکان بگنجانیم زیرا گردو دارای مقدار قابل توجهی امگا3 میباشد.
مصرف گردو و کودکان ابراهیم نژاد

انواع گردوازلحاظ مغز‌

گردو به انواع مغزقهوه ای ،مغزسفید ومغزبرنزه تقسیم بندی میشود‌.

کیفیت گردو

هرچه نسبت مغزگردو به پوست گردو بیشتر باشد‌، کیفیت گردو بهتر است وطعم گردوهم درکیفیت آن موثراست وعامل دیگر پوست گردو هرچه نازک وکاغذیترباشد گردوبهتری خواهیدداشت‌.
کیفیت انواع گردو ابراهیم نژاد

قیمت و خرید بادام سنگی

پزشکان به افرادی که قصد لاغر شدن با رژیم غذایی دارند، استفاده از انواع و اقسام آجیل را توصیه می کنند، یکی از این آجیل ها که در بیشتر رژیم های غذایی وجود دارد، بادام است. زیرا با خرید بادام و مصرف آن حس سیر بودن به شما دست میدهد و مواد مغذی لازم را هم به بدن شما می رساند.در بادام مقدار زیادی پروتئین و فیبر به همراه مقدار کمی کربوهیدرات وجود دارد به همین دلیل هم بعد از مصرف آن به مقدار کم احساس گرسنگی شما از بین می رود. قیمت بادام نسبت به مواد مغذی آن بسیار مناسب است و میتوانید با خرید آنلاین بادام سنگی از مجموعه خشکبارابراهیم نژاد از مزایا و طعم آن لذت ببرید.

نظر خود را بنویسید