آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

خرید شکلات قهوه

 تاریخچه قهوه

قهوه یکی از پر مصرف ترین نوشیدنیها در سطح جهان محسوب می‌شود محققان معتقدند منشا قهوه به شمال شرقی اتیوپی بازمیگردد و این گیاه برای اولین بار در این منطقه رشد کرده است قدیمی ترین شواهد استفاده از نوشیدنی قهوه به قرن پانزدهم میلادی و به کشور یمن بازمی‌گردد .

داستان قهوه

و داستانی جالب درباره اولین بار استفاده از قهوه به شرح زیر در جهان وجود دارد: چوپانی در جنوب غربی اتیوپی مشغول چرای دام های خود بود که دید بزی ازگله از میوه درختی که دارای گل های سفید و میوه های قرمز است مشغول خوردن میباشد و این بز تا شب انرژی زیادی داشته مشغول جست و خیز می باشد چوپان به راهبان نزدیک آن منطقه قضیه را شرح داده و راهبان نیز میوه را برای بیدار ماندن و نیایش و مصرف کرده‌اند. 

دسته بندی شکلات قهوه ابراهیم نژاد. 
امروزه قهوه یکی از اصلی ترین محصولات اقتصادی کشورهای جهان سوم محسوب می شود بیش از یکصد میلیون نفر در سرتاسر جهان در کشورهای درحال توسعه زندگیشان به تجارت قهوه وابسته است.</span></p>

<h2><span style= خواص و نکات درمانی قهوه :

مطالعات نشان داده است مصرف قهوه از بروز سرطان پروستات در مردان پیگیری می‌کند قهوه خطر بروز و ابتلا به بیماری آلزایمر، پارکینسون ، قلب، دیابت نوع دوم ، سیروز کبدی وو نقرس را کاهش می‌دهد. تجمع بیش از حد آهن در بدن سرطان زا بوده و سبب بروز سیروز کبدی می‌شود به همین علت مصرف قهوه سبب دفع آهن اضافی بدن و جلوگیری از بروز سیروز کبدی می شود طبقه بررسی‌های انچام شده در آمریکا مشخص شده است بو کردن قهوه یا پودر آن سبب بازیابی گیرنده های بویایی میشود به همین علت هنگام خرید عطر توصیه می‌شود برای بازیابی حس بویایی خود قهوه را بو کنید همچنین مطالعات نشان داده است مصرف قهوه سبب کاهش بروز سرطان بخصوص سرطان های حنجره کبد مغز و روده بزرگ میشود

قهوه وبانوان

 مطالعات نشان داده است مصرف قهوه در بانوان می‌تواند خطر مرگ و میر را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

 ابوعلی سینا پزشک ایرانی حدود هزار سال پیش از قهوه برای درمان بیماران افسرده بهره می برد است و معتقد بوده قهوه گیاه دارویی است.

درقهوه ماده‌ای به نام تریگلوفین است که این ماده در قهوه سبب ایجاد طعم و عطری تلخ میشود این ماده خاصیت ضد باکتریایی و ضد چسبندگی داشته به همین علت مصرف قهوه سبب کاهش بروز پوسیدگی در دندان‌ها می‌شود.

برای خریداینترنتی(آنلاین)شکلات قهوه‌،‌ازفروشگاه شکلات آنلاین ابراهیم‌نژاد‌،‌باتوجه به برند موردنظر‌،‌ویامیزان وفورآن درفروشگاههای شکلات‌،میتوانید تصمیم خرید شکلات قهوه ،باطعم ناب راتجربه کنید‌.

شکلات قهوه‌جدید

امااگرقصد خریدشکلات‌قهوه‌جدید راداریدباورود به دسته شکلات قهوه سایت ابراهیم نژاد ویاارتباط باماازشکلاتهای خاص قهوه واغلب شکلاتهای قهوه ایرانی اطلاع حاصل نمایید‌.

شکلات قهوه ازبرندهای معتبرایرانی ،  بادرجه کیفیت های مختلف ونیز بسته بندیهای متنوع همواره درفروشگاه ماموجوداست‌.

دقت داشته باشید پرفروشترین‌شکلات‌قهوه راباتوجه به استقبال مشتریان حضوری فروشگاه وبازخوردهایی که ازآنهاخواهیم گرفت‌،درسایت و دسته شکلات قهوه‌ ابراهیم‌نژاد ، بارگزاری می کنیم.

برای مشاهده جزئیات بیشتر یک نمونه خاص شکلات قهوه میتوانیدبه بخش مربوط به خودآن محصول مراجعه نمائید‌،‌وتوضیحات اختصاصی شکلات موردنظررامطالعه نمائید .

چنانچه شکلات قهوه‌ خاصی درنظرعزیزان است مجموعه مارانیزازآن آگاه نمایید‌.

منبع: خواص آجیل ها و خشکبار نویسندگان: دکتر محمد مهدی امیری خوریه دکتر سید آرمان الموتی دکتر مرجان مراد سلطان با تشکر ویژه ازجناب دکتر امیری خوریه

نظر خود را بنویسید