آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع


قیمت و خرید شکلات لواشکی

طعم های ترش و ملس طرفداران زیادی در جهان دارد. و ازبین ترشیجات لواشک طرفداران خاص خود را دارا میباشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع شکلات لواشکی آشنا شوید.
دسته‌بندی شکلات لواشکی ابراهیم نژاد
لواشک یکی از تنقلات پرطرفدار میباشد که در همه خانه ها یافت میشود با پیشرفت علم و تکنولوژی و نیاز و استقبال روزافزون جامعه از این ترش خوشمزه تولیدکنندگان بزرگ شکلات ، شکلاتهای لواشکی در طعم‌ها و مزه های مختلف تولید کردند، و با توجه به سایز کوچک شکلات لواشکی و بسته‌بندی‌های شیک آن شکلات لواشکی به سرعت جای خود را در سبد خرید خانواده باز کرد. شما میتوانید با خرید شکلات لواشکی به مقدار کم و بدون پرداخت هزینه زیاد از انواع طعم‌ها و مزه‌های لواشک بهره ببرید و با توجه به قیمت شکلات لواشکی نسبت به خود لواشک به مقرون به صرفه بودن آن پی میبرید.
قیمت و خرید انواع شکلات لواشکی سایت ابراهیم‌نژاد

انواع شکلات لواشکی ( تافی ترش) فروشگاه ابراهیم نژاد

شکلات لواشکی در بسته بندی های مختلف با رنگهای جذاب و زیبا و جلدهای دو سر پرس و دو سرپیچ به بازار عرضه می‌شود. در بعضی از این شکلات‌ها، لواشک بصورت خمیری می‌باشد و در بعضی از این شکلات‌های لواشکی، لواشک به صورت تا شده روی هم قرار دارد و در انواع طعم های زردآلو، آلو، انار، کیوی، سیب و غیره به بازار عرضه می شود.

طعم شکلات لواشکی( شکلات تافی ترش)

طعم شکلات‌های لواشکی شرکت‌های شکلات ایرانی که در بازار موجوداست متنوع است از جمله طعم‌های زردآلو هلو سیب آلو که هم ممکنه به صورت جداگانه و نیز به صورت ترکیبی در بازار یافت شود نام دیگر شکلات لواشکی تافی ترش می‌باشد که اغلب شرکت‌ها همین نام تافی ترش را بر روی محصولات خود می‌نویسند اما در خرید و فروش این محصول بیشتر نام شکلات لواشکی به کار می‌رود چنانچه در این رابطه سوال ویانظری داشتید با استفاده از قسمت نظر که در زیر همین صفحه هست با ما در میان بگذارید و در اولین فرصت پاسخگو هستیم. و یا اگر محصولی مورد نظر شماست که به محصولات شکلات لواشکی سایت اضافه شود با ما در میان بگذارید.

نظر خود را بنویسید