آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع


شکلات نارگیلی

شکلات نارگیلی شامل حجمی ازنارگیل خالص است که با پوششی ازکاکائو، داخل لفافه بسته‌بندی شده و با وزنها وبسته بندی های متنوع به بازار شکلات ایران وارد می‌شود.
دسته بندی شکلات نارگیلی ابراهیم نژاد

قیمت و خرید شکلات نارگیلی

کیفیت و قیمت شکلات نارگیلی بیشر بسته به نارگیل مورد استفاده درشکلات دارد وهرچه از نارگیل مرغوبتر وبیشتری استفاده شود، شکلات نارگیلی خوش طعم‌تر است. درهنگام خرید شکلات نارگیلی باید به تاریخ تولید ومصرف آن دقت کرد، واینکه به هیچ عنوان این شکلات درمعرض آفتاب باشد چرا که به سرعت طعم آن عوض میشود و اگر شکلات نارگیلی طولانی درمعرض آفتاب باشد به علت تراوش روغن از نارگیل آن، شکلات طعم نامطلوب وتند می‌گیرد.
قیمت و خرید انواع شکلات نارگیلی ابراهیم نژاد

خواص نارگیل

نارگیل محتوی فیبر بالایی است میزان فیبر موجود در نارگیل چهار برابر فیبر جو دوسر و دو برابر فیبر سبوس گندم یا پودر دانه کتان می‌باشد بر خلاف سایر منابع فیبر طبیعی نارگیل یک میوه خوشمزه و خوش طعم می‌باشد مصرف فیبرهای غذایی سبب کاهش بروز ابتلا به بیماری‌های قلبی شده و از بروز سرطان در دستگاه گوارش جلوگیری می‌کند همچنین سبب تنظیم شدن قند خون در بدن میشود.
خواص نارگیل

نارگیل یک غذای مقوی

نارگیل به شکل طبیعی یک غذای غنی و مقوی برای بدن است و سبب رفع خستگی بدن می‌شود مصرف نارگیل می‌تواند تا ۲۰ درصد عملکرد تیروئید را در بدن افزایش داده و متابولیسم بدن را بالا ببرد، به همین علت سبب کاهش وزن میشود. امروزه اثرات ضد سرطانی نارگیل اثبات شده است و مشخص شده است مصرف نارگیل سبب پیشگیری از بروز سرطان‌های کولون و سینه می‌شود مصرف نارگیل برای کسانی که از یبوست رنج می‌برند بسیار مفید است.
نارگیل یک غذای مقوی سایت شکلات ابراهیم نژاد

نارگیل و چهره خندان

جالب است بدانید Coconut که در زبان انگلیسی به نارگیل اطلاق می‌شود از لغت اسپانیایی و پرتغالی کوکار (Cocar) به معنی چهره خندان مشتق شده که اشاره‌ای به سه سوراخ بر روی میوه نارگیل که شبیه صورت انسان خندان است دارد.
نارگیل و چهره خندان سایت شکلات ابراهیم نژاد

انواع شکلات نارگیلی

شرکت‌های شکلات برند معتبری و بسیار قوی هستند که درطول سالیان این شکلات نارگیلی وپرطرفداررا تولید وعرضه می‌کنند‌.
ازجمله شکلاتهای نارگیلی مجموعه ما عبارتند از شکلات نارگیلی چیچک، شکلات نارگیلی نادی‌، شکلات نارگیلی آچاچی، شکلات نارگیلی باراکا، شکلات نارگیلی قافلانکوه و شکلات نارگیلی باربارا شونیز
مشاهده شکلات نارگیلی چیچک ابراهیم نژاد

منبع: خواص آجیل ها و خشکبار نویسندگان: دکتر محمد مهدی امیری خوریه دکتر سید آرمان الموتی دکتر مرجان مراد سلطان با تشکر ویژه ازجناب دکتر امیری خوریه

نظر خود را بنویسید