آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

خرید آجیل حق العملکاری خرید آجیل شب عید حق العملکاری خرید آجیل و شکلات حق العملکاری ابراهیم نژاد
حق العمل کاری آجیل، خشکبار و شکلات

 

قیمت و خرید انواع آجیل خشکبار و شکلات به صورت حق العمل کاری در مجموعه ابراهیم نژاد

قیمت و خرید آجیل خشکبار و شکلات به صورت حق العمل کاری در مجموعه ابراهیم نژاد

تعریف حق العمل کاری آجیل و خشکبار و شکلات

تعریف حق العمل کاری آجیل، خشکبار و شکلات در مجموعه ما به زبان ساده یعنی اینکه هر یک از محصولات فوق را پس از دریافت وجه آن برای خود عزیزان مشتری تهیه و برای مشتریان عزیز ارسال میکنیم و فقط حق الزحمه خود را از این بابت دریافت می‌کنیم نام دیگر این حق الزحمه کمیسیون می باشد و کلیه مخارج تهیه و ارسال محصول به عهده خریدار( مشتری) می باشد.
دقت بفرمایید که در اینجا خریدار محصول آمر نامیده میشود که ما برای سهولت کار به نام مشتری و خریدار از ایشان نام می بریم.
به عبارتی ما به عنوان نماینده آمر خرید محصول را انجام می دهیم.
فروش آجیل حق العملکاری یا به عبارت بهتر خرید آجیل حق العمل کاری برای مشتریان این نوع خرید آجیل گاهی بسیار مطلوب و مورد رضایت است.

مزایای حق العمل کاری آجیل خشکبار و شکلات در مجموعه ابراهیم نژاد

۱_ تهیه محصول به قیمت مناسب
۲_ تهیه محصول تازه و باکیفیت
۳_ آشنایی با محصولات ما برای تامین نیازها و خرید های آینده
۴_ استفاده از تجربه و تخصص بیش از ۲۰ ساله ما با هزینه اندک

معایب حق العمل کاری آجیل خشکبار و شکلات

۱_ نوسانات قیمت محصول تا لحظه خرید به عهده مشتری یا همان آمر می باشد البته اگر نوسانی باشد اطلاع داده می شود.
۲_ از زمانی که مجموعه ما اقدام به تهیه محصول مورد نظر برای مشتری یا آمر می نماید دیگر به هیچ عنوان امکان کنسل کردن آن نمی باشد.

حق العمل کاری آجیل، خشکبار و شکلات برای چه اشخاص و مجموعه هایی مفید است

۱_ مغازه ها و فروشگاه های کوچک و متوسط
۲_ مغازه ها و فروشگاه های بزرگ
۳_ فروشگاه های زنجیره ای
۴_شرکت تعاونی های خصوصی و دولتی مانند شرکت های تعاونی وابسته به فرهنگیان، بهداشت و درمان، نیروگاههای سیکل ترکیبی برق، کارخانجات و کارگاه ها و امثال آن
۵_ ساکنین مجتمع های مسکونی و یا تجاری
۶_ همکاران عزیز ما در سرتاسر کشور که شغل آجیل، خشکبار و شکلات دارند.

حداقل مقداربار، بسته بندی، هزینه و نحوه ارسال آجیل خشکبار و شکلات کمیسیونی یا حق العمل کاری

به مدیران کارخانجات بانک‌ها و غیره توصیه می‌کنیم که چنانچه آجیل شب عید و یا پک آجیل هدیه برای کارمندان خود نیاز داشتند ارتباطی با ما بگیرند چون آجیل به صورت خرید حق العمل کاری در بسیاری مواقع مقرون به صرفه است.
مقدار آجیل، شکلات و خشکبار که به صورت حق العملکاری تهیه می‌شود کاملاً توافقی می‌باشد.
بسته بندی بارهای حق العمل کاری بسته به شرایط ممکن است کارتن، کیسه و امثال آن باشد.
هزینه ارسال مطابق با تعرفه های پستی می باشد البته این هزینه به صورت تقریبی محاسبه می‌شود و چنانچه که بارها بیشتر شود در ارسال پستی هزینه آنها به نسبت کمتر میشود. البته تیپاکس طور دیگریست.
نحوه ارسال بارها به سرتاسر کشور فقط با ارسال پستی و یا تیپاکس انجام میشود و هیچ گونه ارسالی با کامیون، وانت و یا باربری های دیگر نخواهیم داشت. مگر در صورتی که بار به میزانی باشد که از باربری‌های معتبر و به صورت دربستی مثلاً یک کامیون یا یک نیسان دربست ارسال شود. و مشخصا مسئولیت ارسال باربا باربری و امثال آن است و مجموعه آجیل ابراهیم‌نژاد هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

شرایط آجیل حق العمل کاری مثلاً آجیل شب عید حق العمل کاری و... در مجموعه آجیل و خشکبار ابراهیم نژاد

۱_ برای خرید آجیل شب عید حق العمل کاری ( کمیسیونی) با ما در ارتباط باشید
۲_ راههای ارتباط تلفنی باما عبارت است از:
٠۹۱۵۳۵۱۴۴۳۴
٠۵۱۴۳۳۴۹۹٠۱
ساعات کار ما ۸ تا ۱۴ می باشد لطفاً فقط در این ساعات تماس بگیرید یا پیامک بدهید و یا از طریق چت های ایتا روبیکا و چت آنلاین سایت ارتباط بگیرید ما در اولین فرصت پاسخگو هستیم.
۳_درصد کارمزد مجموعه ما بسته به شرایط و نوع ومقدار محصول متفاوت است مجدد توصیه می‌کنیم که خرید آجیل شب عید را به صورت خرید حق العملکاری زودتر انجام دهید
از ما سوال کنید پاسخگو هستیم
۴_ فقط محصولات موجود در سایت را به صورت کمیسیونی کار می کنیم و تعدادی از این محصولات را مانند تخمه خربزه، قیسی هلو، انواع توت را به صورت کلی،عمده و کمیسیونی کار نمی کنیم.
۵_چنانچه خرید محصول خاص که در سایت موجود نیست مورد نظر شما عزیزان میباشد آن را به ما ارائه نمایید و یا از قسمت نظرات بنویسید، تا بررسی شود. بسیاری محصولات در تخصص ما هست ولی فرصت آن نشده که در سایت بارگذاری شود چنانچه از ما بخواهید سریعتر در سایت بارگذاری می کنیم مانندبسیاری شکلاتهای ایرانی، گزو سوهانهای برندهای معتبر و صاحب نام و با کیفیت.
۶_ محصولاتی که به صورت حق العمل کاری، کار میکنیم نیاز نیست که در سایت موجود باشد و اجناس ناموجود سایت، در صورت نیاز به صورت خرید حق العمل کاری (کمیسیونی) برای مشتری (آمر) خریداری می شود با ما تماس بگیرید یا به روش هایی که گفته شد ارتباط بگیرید.
7_ امکان مرجوعی کالا در خریدهای حق العملکاری به هیچ عنوان امکانپذیر نمی‌باشد. به دلیل اینکه ما تولید کننده این محصولات نیستیم و به عنوان نماینده مشتری عزیز اقدام به خرید می‌کنیم و ازتجربه خود برای خرید آجیل حق العمل کاری و یا برای خرید آجیل شب عید حق العمل کاری و نیز برای خرید شکلات حق العمل کاری و نظایر آن استفاده می‌کنیم اما توصیه ما این است که یک خرید جزئی به عنوان نمونه قبل از خرید عمده داشته باشید. ونیز برای خرید آجیل شب عید مثلاً خرید آجیل حق العملکاری شب عید حتماً زودتر اقدام نمایید. برخی از مشتریان ما در سال‌های قبل از اواخر برج ۱۱ اقدام به خرید آجیل شب عید نموده‌اند.

  • خرید آجیل و خشکبار و شکلات حق العمل کاری
  • خرید آجیل شب عید حق العمل کاری