آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

قیمت و خرید آجیل شب عید ۱۴۰۳- قیمت و خرید آجیل کلی شب عید۱۴۰۳ ابراهیم نژاد
قیمت و خرید آجیل شب عید ۱۴۰۳ - خرید آجیل کلی شب عید

 

قیمت و خرید آجیل شب عید 1403 با قیمت مناسب؛ دغدغه مهم مشتری خرید آجیل کلی شب عید

خرید آجیل شب عید ۱۴۰3- خرید آجیل عید ابراهیم نژاد
برای دریافت قیمت و خرید آجیل شب عید ۱۴۰۳ به صورت خرید آنلاین و اینترنتی آجیل کلی شب عید و یا حتی خرید جزئی توضیحاتی که در پایین این صفحه هست را مطالعه نمایید و اطلاع داشته باشید که بعضی از مشتریان آجیل شب عید، ما در سال‌های قبل از اواخر برج ۱۱ یعنی بهمن ماه اقدام به خرید آجیل عید نمودند و این به خاطر آشنایی با کیفیت آجیل شب عید و سایر اجناس ما در مجموعه آجیل ابراهیم نژاد می‌باشد. شما عزیزی که این صفحه را مطالعه می‌نمایید احتمالاً یک مشتری خرید آجیل شب عید هستید و یا اینکه مدیری هستید برای خرید آجیل شب عید خود و سایر کارکنانتان به این صفحه از سایت ما راهنمایی شده‌اید و یا هر عزیز دیگری که این صفحه را مطالعه می‌نمایید برای خرید موفق آجیل شب عید ۱۴۰۳ در ادامه با ما همراه باشید.
با نزدیک شدن به پایان سال و فرارسیدن عید نوروز، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌ها، خرید آجیل شب عید با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. قیمت آجیل شب عید به میزان کیفیت و تازگی و نوع آن بستگی دارد. برای همین شناختن مجموعه هایی که بهترین انواع آجیل‌ شب عید را با مناسب‌ترین قیمت، در اختیار خریداران قرار دهد، می‌تواند کمک زیادی به خانواده‌ها برای خرید این عضو جدایی‌ناپذیر سفره‌های هفت سین کند.
شرایط خرید آجیل شب عید را در پایین همین صفحه مطالعه نمایید
سال۱۴۰2  مبارک آجیل ابراهیم نژاد

خرید شکلات شب عید، خریدی خاطره انگیز

اگر از بچه ها و حتی بزرگترها سوال شود که از بهترین خاطرات گذشته خود تعریف کنید، حتماً جزو بهترین خاطرات همه ما یادآوری شب های عید بخصوص خریدهای شب عید است، دید و بازدید های بسیار پر انرژی و شاد، دیدن دوستان و هم سن و سالان و پوشیدن لباس نو باعث شده است از مدت ها قبل از عید نوروز تا مدت زمانی پس ازآن ، انرژی بسیاری در سرتاسر کشور ما ایران به خاطر این عید باستانی برقرار باشد، و هر زمان صحبت از شب عید می شود یادآوری خاطرات، شادی ها، مهمانی رفتن ها وخرید لباس و کفش و خوراکی های بسیاری از جمله خرید آجیل و تنقلات و خرید شکلات شب عید لذت بخش است.
شرایط خرید شکلات شب عید را در پایین همین صفحه مطالعه نمایید.
شرایط خرید آجیل و شکلات شب عید

قیمت آجیل شب عید؛ آجیل شب عید کیلویی چند؟

با استقبالی که از آجیل عید وجود دارد، مجموعه های مختلف متناسب با کیفیت آجیل قیمت‌های مختلفی را برای آن درنظر می‌گیرند. البته قیمت آجیل و قیمت شکلات، به دلیل تفاوت در کیفیت و طعم،قیمت‌ متفاوتی دارند. برای آگاهی از قیمت و خرید آجیل شب عید ۱۴۰3، می‌توان به مجموعه آجیل ابراهیم نژاد مراجعه کرد و از خدمات مختلف آن‌ بهره‌مند شوید. و چنانچه قصد خرید آجیل شب عید کلی دارید می توانید در ساعات کار با ما ارتباط بگیرید. مدیران عزیز که قصد خرید آجیل کلی برای خود و کارمندان خود را دارند با ما ارتباط بگیرند تهیه و خرید آجیل شب عید کلی و جزئی از کارهای مجموعه ماست.
یک کیلو آجیل کیلویی چند؟

آجیل شب عید چیست؟

آجیل‌ها خوراکی‌های خوشمزه‌ای هستند که در جشن‌های ایرانیان برای پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آجیل شب عید همچنین از مهم‌ترین خوراکی‌های سفره هفت‌سین در عید نوروز است. جالب است بدانید آجیل در سراسر دنیا به‌عنوان یک میان‌وعده آشنا، محبوب و مقوی شناخته می‌شود. و در کشور عزیزمان ایران آجیل جزو محبوبترین تنقلات است که در عید نوروز و دید و بازدیدها مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع آجیل شب عید؛ مکمل دید و بازدیدهای عید نوروز

به‌ طور کلی مشهورترین انواع آجیل شب عید که در مجموعه های اینترنتی آجیل و حضوری عرضه می‌شوند عبارتند از:
۱_آجیل شور
۲_آجیل شیرین
۳_مخلوط دلخواه
آجیل شب عید مکمل دید و بازدید های شب عید نوروز

آجیل شور؛ پرمصرف‌ترین آجیل شب عید

آجیل شور یکی از پرمصرف ترین آجیل‌های شب عید می باشد، پسته، مغز بادام درختی، مغز بادام زمینی، تخمه کدو، فندق، بادام هندی و تخمه ژاپنی از ترکیبات این آجیل خوشمزه هستند. البته آجیل شور با توجه به ترکیب آن انواع و اسامی مختلفی دارد از جمله: آجیل سفارشی، آجیل ممتاز، آجیل لوکس، آجیل اقتصادی و... برای خرید آجیل مخلوط، مقایسه انواع آجیل های مخلوط درکنار هم به عنوان یک زیر دسته(دسته فرعی) از دسته اصلی آجیل در سایت آجیل فروشی ابراهیم نژاد کمک زیادی به مشتری آجیل شب عید می کند.

آجیل شیرین؛ از آجیل های پرطرفدار شب عید

آجیل شیرین ترکیبی از مغزیجات و میوه های خشک میباشد، ترکیبات این آجیل مخلوط شامل: توت خشک، کشمش، مغز گردو، مغز پسته، مغز بادام درختی، بادام هندی و مغز فندق می باشد . آجیل شیرین همراه آجیل شور ترکیب مناسبی برای آجیل شب عید می باشد.

آجیل مخلوط دلخواه

برای کسانی که دوست دارند ترکیبات مختلفی برای آجیل شب عید خود داشته باشند، خرید آجیل مخلوط بهترین گزینه است. در این صورت آن‌ها چند نوع از انواع آجیل‌ مختلف را خریداری کرده و در نهایت با هم مخلوط می‌کنند.
آجیل های مخلوط دلخواه

خواص آجیل شب عید چیست؟

آجیل شب عید به دلیل تنوعی که در ترکیبات خود دارد، دارای خواص متفاوتی است. مغزهای بادام، پسته و فندق از آجیل عید نوروز، ترکیبی انرژی‌زا به وجود آورده است. مصرف به‌اندازه، آجیل نوروز برای سلامتی روح وجسم انسان، مزایای بسیاری دارد. برای مثال ترکیبات مختلفی که در آجیل شب عید وجود دارند، باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌شوند.

خرید آنلاین آجیل شب عید با قیمت مناسب

یکی از روش‌های محبوب خرید آجیل شب عید، خرید آن‌ها از مجموعه های اینترنتی است. مزیت خرید اینترنتی آجیل شب عید این است که دیگر گرفتار ازدحام معابر و ترافیک خیابان‌ها در روزها و شب‌های قبل از عید نوروز نمی‌شوید. مجموعه های معتبر در این زمینه مانند آجیل ابراهیم نژاد بهترین خدمات را برای تهیه آجیل نوروز برای مشتریان خود درنظر می‌گیرند. خرید فوری آجیل شب عید برای خانواده‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در این مجموعه ها امکان‌پذیر است. همچنین آجیل شب عید کارگران کارخانجات خصوصی و دولتی با بهترین قیمت و مناسب‌ترین قیمت توسط این مراکز در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد.

پک آجیل شب عید در مجموعه ابراهیم‌نژاد؛ انتخاب مشکل‌پسندان

در مجموعه ما، برای خرید آنلاین و اینترنتی آجیل و شکلات شب عید پک‌های مخصوص که به اختصار به آنها پگ های آجیل می گوئیم، برای سلیقه‌های مختلف در نظر گرفته شده‌اند، بهترین وراحتترین انتخاب برای خرید آجیل و شکلات شب عید کارگران، آجیل شب عید کارمندان، آجیل شب عید پزشکان، آجیل شب عید پرستاران و فعالان مشاغل دیگر می باشد.
فروشگاه اینترنتی آجیل ابراهیم‌ نژاد با بهره‌مندی از طیف وسیعی از محصولات با کیفیت آجیل، خشکبار و شکلات، یک مجموعه عالی برای خریدآنلاین آجیل و شکلات شب عید است. تنوع بسیارمحصولات در آجیل ابراهیم نژاد،آن را به یکی از بهترین مجموعه های خریداینترنتی آجیل شب عید تبدیل کرده است. درآجیل ابراهیم نژادسعی می شود تهیه و توزیع آجیل شب عید و ارسال به سراسر کشور با بهترین و مناسب‌ترین قیمت انجام شود. مجموعه ما را به یکی از بهترین گزینه ها برای خریداران تبدیل می‌کند خرید آجیل ونیزمیدانید که مکمل آجیل شب عید شکلات است. پس خرید شکلات بصورت آنلاین و به صورت عمده و جزئی درمجموعه ابراهیم نژاد بصورت اینترنتی انجام می‌ شودوهمه قشرها از جمله: مدیران، کارخانه‌داران، پزشکان، پرستاران و کارمندان می‌توانند در پک‌های مخصوصی که تدارک دیده شده است، آجیل موردنظر خود را خریداری کنند.

شرایط خرید آجیل و شکلات شب عیدسال 1403 در آجیل و خشکبار ابراهیم نژاد

برای خرید آجیل و شکلات شب عید در نظر داشته باشید، از بیست روز قبل شب عید اداره پست شلوغ می باشد پس حتما برای خرید شب عید زودتر اقدام کنید، تا خریدتان به موقع بدستتان برسد و در نظر داشته باشید بعضی کارخانجات برند شکلات از چند روز به عید تا حدود ۱۵ فروردین تعطیل می‌باشند، و بخاطر تقاضای بالای شکلات بعضی از اقلام شاید موجودی تمام شود و امکان فراهم کردن آن موجود نباشد، پس عزیزان حتما خرید آجیل وشکلات شب عید خود را از زودتر انجام دهید. مدیران کارخانجات برای خرید آجیل و شکلات شب عید، کارمندان و کارگران خود بهتر است ابتدا مقداری از آجیل وشکلات مد نظر خود را خرید کرده و پس از تست و انتخاب، مقداربیشترسفارش دهند.وبرای این خرید دومرحله ای می دانیددکه باید زودتر اقدام کنید، ممکنه سفارشات ما نیز زیاد باشه و آماده سازی اجناس عزیزان زمانبر باشد وترافیک مرسوله ها در اداره پست و تیپاکس نیز زمان بر هست.

زمان ونحوه ارسال آجیل شب عیدوحداقل مقدار خریدوهزینه ارسال به نیشابور

کلیه خرید های همشهریان عزیز نیشابور باید فقط از سایت صورت گیرد و از زمان ثبت سفارش در سایت حدود ۳ تا ۷ ساعت زمان ارسال طول می کشد لطفاً همشهریان عزیز از تماس های غیر ضروری پرهیز نمایید ؤ کلیه ارسال ها داخل شهر نیشابور با پیک انجام می شود هزینه ارسال به نیشابور برای عزیزان تا ۵ کیلو مبلغ ده هزار تومان وزن بیش از۵ کیلو، مبلغ ۱۰۰۰ تومان به ازائ هرکیلوبه ۱۰۰۰۰تومان قبل افزوده میشود وهزینه ارسال برای سایر عزیزان در سایر نقاط کشور بر اساس وزن و هزینه حدودی بسته بندی و هزینه حدودی ارسال از فروشگاه به پست وزینه حدودی ارسال از پست به مقصد مشتری(که این دو یکجا جمع وحساب میشود) متغیر وتوسط سایت خودکار محاسبه می شود. حداقل خرید برای نیشابور و کل کشور ۲۵۰ گرم می‌باشد که در سایت تعبیه شده و جوابگو است.
روش ارسال برای مشتریان نیشابور به صورت پیک موتوری و یا اسنپ و امثال آن خواهد بود و ممکن است بر حسب نیاز مثلاً برای خریی یک مشتری دو یا سه تا پیک موتوری ارسال شود. مشتریان عزیز با دقت کالای خود را تحویل بگیرید.

زمان ونحوه ارسال آجیل وشکلات شب عید وحداقل مقدار خرید وهزینه ارسال به سایر نقاط کشور به جز نیشابور

در مورد ارسال آجیل شب عید ۱۴۰۳ دقت داشته باشید که از حدود ۲۰ اسفند سال ۱۴۰۳ اداره پست و نظایر آن شلوغ هستند و امکان رسیدن کالا به سایر نقاط کشور در شب عید نوروز( منظور شب سال تحویل است) تقریبا نیست و مجموعه ما در این خصوص مسئولیتی ندارد
باید توجه داشت که زمان آماده سازی محصول در فروشگاه نیز به زمان ارسال کالا به پست اضافه شده جمع این دو، زمان ارسال کالا را تشکیل میدهند.
روش ارسال مرسوله ها خارج از نیشابور یعنی حومه نیشابور و سایر نقاط کشور با پست ونظایر آن انجام میشود.
هزینه ارسال برای سایر عزیزان در سایر نقاط کشورهمگی به صورت حدودی بر اساس وزن و هزینه بسته بندی باضافه هزینه ارسال از پست به مقصد مشتری متغیر وتوسط سایت خودکار محاسبه می شود. حداقل خرید ۲۵۰ گرم می‌باشد که در سایت تعبیه شده و جوابگو می‌باشد.
روش های ارسال به سراسر کشور به جز نیشابور با پست می باشد روش تیپاکس هم به صورت پس کرایه در سایت فعال است و داریم.

چند نکته مهم در مورد خرید آجیل شکلات و خشکبار شب عید توسط مشتریان فروشگاه ابراهیم نژاد

نکته ۱ :
کلیه قیمت های سایت به روز است و ممکن است در موارد بسیار نادر تغییر قیمت داشته باشیم و در سایت به روز نشده باشد بدیهی است که با قیمت به روز شده با عزیزان محاسبه خواهد شد.

نکته ۲ :
پیامک ها یی از سایت برای مشتریان ارسال خواهد شد و مهم ترین پیامک، حاوی لینک تحویل به پست کالای خریداری مشتریان می باشد پس از تحویل کالا توسط فروشگاه ما به پست مسئولیت آن به عهده پست است. عزیزان باید پیگیری مستمر کالای خود را تا زمان دریافت کالا انجام دهید و فروشگاه ما مسئولیتی ندارد و اگر به هر دلیل این پیامک تا چند روز پس از خرید شما از سایت به شما نرسید حتما با ما تماس بگیرید و لینک پیگیری مرسوله خود را از ما دریافت کنید.

نکته ۳ :
در برخی موارد وبر حسب مورد ارتباطاتی از فروشگاه ما، تلفنی و پیامکی با مشتریان عزیزانجام می‌گیرد

نکته ۴ (مهم):

عزیزان دقت بفرمایید به هیچ عنوان مرجوعی کالا نداریم و نخواهیم داشت

کلیه اجناس به صورت تقریباً به روز خریداری شده با تاریخ های بسیار جدید و تازه و مورد تایید هستند عزیزان در نیشابور وسایر شهرها و مناطق ایران دقت داشته باشید هیچ گونه مرجوع کالا نخواهیم داشت مگر اینکه بسیار به ندرت اگر عیبی در کالا بود که ما متوجه نشدیم و برای شما ارسال شده بود عزیزان نیشابور تا یک ساعت پس از تحویل و شهرهای دیگر حداکثر ۲۴ ساعت پس از تحویل باید گزارش معیوب بودن آن را بدهند و تایید آن حتماً با کارشناس مجموعه ما خواهد بود و به سلیقه مشتری قابل تایید نیست. نپسندیدن طعم محصول توسط مشتری عیب حساب نمیشود.
لحظه های شاد شاد
با آجیل ابراهیم نژاد

  • خرید آجیل شب عید ۱۴۰۳
  • قیمت آجیل شب عید ۱۴۰۳