آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

خرید محصولات پسته اکبری

برای خرید پسته اکبری باید دانست باارزشترین پسته ازلحاظ قیمت است‌،‌ومانندسایرپسته‌ها هرچه درشتتروزیباترباشد‌،‌پسته اکبری باکیفیتی است‌.

خرید محصولات پسته اکبری ابراهیم نژاد

پسته اکبری

پسته اکبری؛ یکی از مرغوب‌ترین انواع پستهپسته یکی از محبوب‌ترین انواع خشکبار و آجیل در ایران و جهان است. دو کشور ایران و آمریکا بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پسته در دنیا هستند و در مجموع 70 درصد از این محصول را در دنیا تولید می‌کنند. نکته مهم در زمینه خرید پسته در داخل و نیز صادرات آن به خارج از کشور، میزان کیفیت ارقام گوناگون پسته است. پسته اکبری یکی از بهترین ارقام پسته ایرانی است که در هم در بازار داخل مشتری بسیار دارد و هم در بازارهای خارجی. پسته اکبری یکی از بهترین ارقام پسته ایرانی است که هم در بازار داخل مشتری بسیار دارد و هم در بازارهای خارجی. برای آشنایی بیشتر با این محصول و خرید آن از فروشگاه اینترنتی ابراهیم‌نژاد با ما همراه باشید.

پسته اکبری ابراهیم نژاد

ویژگی های پسته اکبری

اگر بخواهیم مرغوب‌ترین، لاکچری‌ترین و محبوب‌ترین پسته دنیا را به شما معرفی کنیم، احتمالا گزینه اول ما پسته اکبری است. این نوع از پسته بخش قابل توجهی از میزان صادرات پسته ایران را به خود اختصاص داده است و در بازارهای داخلی نیز از جمله محبوب‌ترین انواع پسته است. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع از پسته را با هم مرور می‌کنیم:
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع از پسته این است که قطر ابتدا و انتهای آن تقریبا یکسان است
پوست رویی این محصول بعد از این‌که به‌طور کامل برسد، سرخ کمرنگ است
پوست بخش بالایی این پسته دارای بخشی به رنگ ارغوانی یا بنفش است
مغز این نوع از پسته دارای رنگ زرد مایل به سبز است
پوسته سخت این نوع از پسته به رنگ کرم استخوانی است

پسته اکبری خندان از: هر دو طرف دارای چاک است و طول چاک در دو طرف یکسان است


پوشش سخت پسته به‌راحتی باز و جدا می‌شود و نیازی به صرف انرژی زیاد نیست
خرید آنلاین محصولات پسته اکبری ابراهیم نژاد

خرید آنلاین محصولات پسته اکبری

پسته اکبری از جمله پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین ارقام پسته در ایران و جهان است. این محصول در بازارهای جهانی با قیمت‌هایی بالا به‌فروش می‌رسد و در بازار داخل نیز مشتریان بسیاری دارد. فروشگاه اینترنتی ابراهیم‌نژاد با تجربه بالا در خرید عمده انواع پسته از باغداران و تامین‌کنندگان این محصولات در سراسر ایران، امکان خرید اینترنتی پسته اکبری درجه یک را برای شما فراهم کرده است. برای خرید این نوع از پسته در هر میزان کافی است از طریق شیوه‌های ارتباطی در سایت با ما تماس بگیرید و یا مراحل خرید اینترنتی را طی کنید تا محصول مورد نظر با بهترین قیمت و در کمترین زمان برای شما ارسال شود.

نظر خود را بنویسید